Grasz o staż.

23 czerwca 2015

Co roku Gazeta Wyborcza organizuje ogólnopolski konkurs, w którym do wygrania są płatne staże w prestiżowych firmach oraz organizacjach zarówno rządowych jak i pozarządowych. Dodatkowo na najlepszych młodych ludzi ubiegających się o staże czekają atrakcyjne nagrody.


 

Dla studentów i absolwentów najlepszych uczelni w naszym kraju wygrana w konkursie jest przepustką do zdobycia cennego, często pierwszego doświadczenia zawodowego w firmach i organizacjach, które normalnie byłby poza ich zasięgiem. Często te pierwsze doświadczenia kończą się ofertą pracy. Stąd co roku konkurs „Grasz o staż” zyskuje na popularności.


Konkurs adresowany jest do studentów i absolwentów praktycznie wszystkich kierunków. Jedynym ograniczeniem jest wiek. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które nie ukończyły jeszcze 30 roku życia.


Po drugiej stronie – jako organizatorzy staży – znajdują się prestiżowe firmy działające na polskim rynku. Rodzime i zagraniczne. Prywatne, rządowe i pozarządowe. Z różnych dziedzin gospodarki. Dzięki „Grasz o staż” organizatorzy mają możliwość zdobyć młodych, zdolnych i pełnych zapału pracowników. Ten prestiżowy konkurs to również świetna okazja do reklamy firmy i jej produktów.


Jeśli poślizgnie Ci się noga w konkursie sam możesz postarać się o swój wymarzony staż. Oferty dla stażystów posiada hotel Muszyna. To trzygwiazdkowy hotel, w którym można zdobyć cenne doświadczenie w branży hotelarskiej.

wczasy z dziećmi

 

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.